Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Цукерберг погодився на онлайн-виступ в Європарламенті

Зустріч відбудеться завтра від 19:15 до 20:30 за київським часом.

Європарламент транслюватиме в прямому ефірі зустріч депутатів із засновником Facebook Марком Цукербергом.

Підприємець схвалив нові умови політиків.

"Це хороша новина для громадян ЄС. Я дякую йому за повагу до Європейського парламенту", - повідомив спікер парламенту Антоніо Таяні в Twitter.

Передбачалося, що Цукерберг проведе закриту зустріч з лідерами політичних груп Європарламенту і окремими депутатами. 

Зустріч відбудеться завтра, 22 травня, від 19:15 до 20:30 за київським часом.

Нагадаємо, 17 травня керівник Facebook Марк Цукерберг погодився виступити у Європарламенті з приводу збереження конфіденційних даних після скандалу з компанією Cambridge Analytica. Засновник соцмережі визнав, що Facebook робила помилки, однак пообіцяв нові заходи, що запобігатимуть витокам інформації. Раніше ЗМІ з'ясували, що британська компанія Cambridge Analytica з Facebook отримала інформацію про 50 мільйонів людей без їхнього відома. Зібрану інформацію компанія використовувала, аби передбачити та вплинути на результати виборів.

ВідеоМарк Цукерберг нарешті прокоментував скандальний витік інформації з Facebook

Днями розгорівся міжнародний скандал - дані 50 мільйонів користувачів потрапили до третіх осіб без їхнього відома. Через 5 днів після публікації шокуючих новин засновник соцмережі Марк Цукерберг вибачився перед користувачами та пояснив, як така ситуація взагалі могла трапитись. Виявилось, що 2013 року розробник Олександр Коган запустив у Facebook додаток - тест особистості. Його встановили 300 тисяч людей. Проте програма збирала не лише їхні дані, а й дані всього списку друзів. Сумарно цифра сягнула 50 мільйонів користувачів.

Марк Цукерберг нарешті прокоментував скандальний витік інформації з Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції