Цукерберг попросив знести будинки, котрі загороджують йому вид із вікна

Дата публікації
Цукерберг попросив знести будинки, котрі загороджують йому вид із вікна

Reuters

Цукерберг стурбований "загрозою втручання в його особисте життя".

Глава американської корпорації Facebook inc. Марк Цукерберг наполіг на знесення чотирьох будинків, які загороджують вид з вікон його будинку в Пало-Альто (штат Каліфорнія).

Цукерберг стурбований "загрозою втручання в його особисте життя". Тому бізнесмен намагається добитися від влади дозволу на знесення будинків біля своєї резиденції. Замість них планується побудувати житлові об'єкти, сукупна площа яких буде на 20 відсотків менше попередніх.

У 2013 році глава Facebook витратив понад 30 мільйонів доларів на купівлю всіх будівель біля свого особняка. Він побоювався майбутнього будівництва будинку, вікна якого виходили б прямо на спальню бізнесмена.

Нагадаємо, що раніше Цукерберг повідомив, що він і Прісцилла чекають поповнення сімейства. "На УЗД дівчинка показала мені "лайк" своєю ручкою, і я переконався, що вона піде за мною", - сказав тоді він. Після народження Макс Марк з дружиною вирішив віддати $ 45 млрд на благодійність.

31-річний Марк Цукерберг визнаний наймолодшим в історії мільярдером. Він володіє 24 відсотками акцій компанії Facebook Inc., у березні 2010 року бізнесмен вперше з'явився в рейтингу мільярдерів журналу Forbes зі статком у 4 мільярди доларів.

Наступна публікація