Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Цукерберг пояснив, чому Facebook не повідомив 87 млн користувачам про витік їхніх даних

Керівник соцмережі запевняє, що більше не повторить минулих помилок.

Facebook не повідомив 87 мільйонів своїх користувачам про витік даних в 2015 році, тому що в компанії вважали, що проблема вирішена.

Про це заявив засновник Facebook Марк Цукерберг під час виступу перед судовим та економічним комітетами Сенату США у вівторок, 10 квітня.

ВідеоУ США розпочали розслідування у справі щодо витоку даних з Facebook

Про це пише агенція "Блумберг". За її джерелами, справою нині займається Федеральна торговельна комісія США. Facebook обвинувачують у порушенні умов конфіденційності користувачів. Насамперед комісію цікавлять системи захисту соцмережі. Після скандалу Facebook втратив щонайменше 60 мільярдів доларів.

У США розпочали розслідування у справі щодо витоку даних з Facebook

"Коли ми дізналися, що Cambridge Analytica купила дані користувачів у розробників додатку, ми заблокували цей додаток. Ми зажадали, щоб Cambridge Analytica і розробники додатку припинили використовувати дані, які вони отримали. Вони сказали, що зробили це. Зараз ми розуміємо, що це було помилкою, що ми повірили їм. І ми цю помилку більше не повторимо", - сказав Цукерберг.

Глава Facebook зазначив, що соцмережа не повідомила американській владі про витік даних у 2015 році, оскільки вважали "справу закритою".

"Коли ми отримали від Cambridge Analytica інформацію, що вони видалили ці дані, ми закрили цю справу. Зараз ми розуміємо, що це було помилкою, ми не повинні були вірити їм на слово", - сказав Цукерберг і додав, що зараз Facebook вчинив би по-іншому.

Нагадаємо, 17 березня видання The New York Times та The Observer надрукували статті, де йшлося, що британсько-американська компанія Cambridge Analytica зібрала у 2016 році дані профілів 50-ти мільйонів користувачів соцмережі Facebook без їхньої згоди. Метою збору даних було створення програмного забезпечення для передвиборної кампанії тодішнього кандидата у президенти США Дональда Трампа, для передбачення електоральних рішень. 

Засновник Facebook Марк Цукерберг визнав провину соціальної мережі у витоку даних і розповів про кроки, які дозволять запобігти цьому у майбутньому. Пізніше голова відділу технологій Facebook Майк Шропфер повідомив, що кількість користувачів соцмережі, персональні дані яких без їхнього відома збирала компанія Cambridge Analytica, зросла від раніше заявлених 50 мільйонів до 87 мільйонів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції