Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Цукерберг розмістив у світових газетах оголошення із вибаченнями про витік даних з Facebook

Вважається, що масштабне використання даних користувачів Facebook могло вплинути на результати референдуму щодо виходу Британії з Євросоюзу.

Засновник Facebook Марк Цукерберг викупив місце для публікації у кількох видань, щоб вибачитися перед британцями за масштабний витік даних із соцмережі.

Про це повідомляє Reuters.

«Ми відповідальні за захист вашої інформації. Якщо ми не можемо цього зробити — ми не заслуговуємо на те, аби надавати вам послуги», — зауважив Цукерберг у газетах.

Вважається, що масштабне використання даних користувачів Facebook могло вплинути на результати референдуму щодо виходу Британії з Євросоюзу.

ВідеоВ офісі Cambridge Analytica провели обшук через світовий скандал із Facebook

Компанія причетна до витоку особистих даних 50 мільйонів користувачів. Обшуки провели близько 20 слідчих британського відомства, що опікується безпекою інформації. Фірмі закидають не лише незаконне отримання персональних даних, а й використання їх для політичної реклами в Мережі.

В офісі Cambridge Analytica провели обшук через світовий скандал із Facebook

Вибачення Цукерберга виглядали як простий чорний текст на білому фоні з маленьким логотипом Facebook.

Текст з’явився у недільних випусках британських газет The Sunday Times, Mail on Sunday, Sunday Mirror, Sunday Express і Sunday Telegraph.

Вибачення також розмістили в американських газетах The New York Times, Washington Post і Wall Street Journal.

Засновник Facebook нагадав, що витік пов'язаний з додатком з тестами, через який у 2014 році «злили» дані мільйонів людей.

«Це порушення довіри, і мені шкода, що тоді ми не зробили більшого. Зараз ми вживаємо заходів, щоб цього не повторилося знову», — наголосив Цукерберг.

У середу, 21 березня, розміщення реклами в Facebook призупинили Mozilla і Commerzbank. Пізніше офіційні акаунти своїх компаній SpaceX і Tesla видалив також бізнесмен Ілон Маск.

Залиште свій коментар

Вибір редакції