Цукерберг увірвався у п'ятірку найбагатших людей планети. Інфографіка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Глава Facebook став четвертим у списку. 

Глава Facebook Марк Цукерберг став четвертим у рейтингу мільярдерів Bloomberg, обігнавши глав Amazon і Movix SAB - Джефа Безоса та Карлоса Сліма.

Як повідомляє Bloomberg, після закриття торгів в Нью-Йорку напередодні статки засновника Facebook сягнули $ 50 млрд. Таким чином, Цукерберг став четвертим в списку найбагатших людей планети.

Згідно з даними щоденного рейтингу мільярдерів Bloomberg, Безос втратив $ 10,6 млрд (17,7%) з початку року і $ 1,9 млрд (3,6%) за день. Статки Сліма зменшилася на $ 3,3 млрд (%6,3) з початку року та $ 1,3 млрд (2,6%) за день.

Однак, варто зазначити, що згідно з даними Нью-Йоркської фондової біржі, акції Facebook впали на 0,4%, до $ 114,61. У свою чергу, акції Amazon зазнали падіння на 3,95% ($ 22,71), до $ 552,1.

При цьому, Цукерберг виявився єдиним мільярдером в топ-5 списку, чий статок збільшився (на $ 4,2 млрд), а не зменшився з початку року. Глава Microsoft Білл Гейтс, який посідає перше місце, втратив $ 5,1 млрд, засновник Inditex Амансіо Ортега — $ 3,6 млрд, а інвестор Уоррен Баффет - $ 2,7 млрд.

Найбагатші

Залиште свій коментар

Вибір редакції