Данія відмовилася від продукції Microsoft

Уряд Данії перевів своїх чиновників з Microsoft Office на OpenOffice, бо людям "слід використовувати виключно відкриті стандарти".

Датський уряд вирішив відмовитися від закритих форматів документів для офісних додатків DOC і XLS, які вживаються в пакеті Microsoft Office.

Натомість чиновники з квітня 2010 року перейдуть на відкритий додаток ODF як внутрішній стандарт листування.

З цим рішенням погодилися всі політичні партії, які мають крісла в парламенті країни. Міністр промисловості, науки і технології Данії Хельге Сандер заявив, що пишається таким вибором і вважає, що в майбутньому людям слід використовувати виключно відкриті стандарти.

Очікується, що услід за адміністративним апаратом на відкритий формат перейдуть всі органи муніципального і місцевого управління Данії.

ODF (Open Document Format) є відкритим форматом файлів і призначений для зберігання текстових документів, електронних таблиць, малюнків, баз даних і презентацій. У 2006 році ODF був затверджений як міжнародний стандарт ISO.

Документи у форматі ODF можна відкрити за допомогою пакета OpenOffice, який поширюється безкоштовно. ODF сумісний також із додатками Microsoft Office.

Читайте також:

Влада Франції порадила видаляти Internet Explorer

Microsoft представив комп’ютер-"таблетку" нового покоління

Серед Windows 7 поширюються "чорні екрани смерті"

Cisco створює альтернативу Microsoft Office

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: