Державний реєстр виборців визнано найкращим IT-проектом

Побудована на основі технологій Cisco інформаційна система використовується для обліку виборців у масштабах всієї країни.

В Україні найкращим IT-проектом 2009 року загальнодержавного рівня визнано Державний реєстр виборців. Нагородження з врученням пам’ятного знака відбулося 22 жовтня 2009 року у Виставковому комплексі "АККО Інтернешнл". Нагороду отримала заступник голови Центральної виборчої комісії Жанна Усенко-Чорна.

Як повідомили у відділі взаємодії із ЗМІ секретаріату ЦВК, у рамках конференції визначаються проекти-переможці року в галузі інформаційних технологій.

На урочистостях було зазначено, що побудована на основі технологій Cisco інформаційна система "Державний реєстр виборців" використовується для обліку виборців у масштабах всієї країни.

Система дає можливість здійснювати включення до Держреєстру всіх виборців, незалежно від їх місцезнаходження, забезпечує цілісність даних і однократність включення виборців до реєстру. У проекті використані найсучасніші засоби захисту від несанкціонованого доступу, зловживання доступом і незаконним використанням персональних даних.

Компанія Cisco Systems Inc. – світовий лідер у галузі мережевих технологій – щорічно проводить спеціалізовані конференції з питань інформаційних технологій.

Читайте також:

КВУ: Державний реєстр виборців – неякісний, але не загрожує зривом виборів

ЦВК випробував реєстр виборців

Реєстр виборців коштує 14 мільйонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: