Десять нових видів тварин, які були відкриті 2020 року

Дата публікації
Перегляди
2044
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Десять нових видів тварин, які були відкриті 2020 року

Для науки 2020 рік був фантастичний: виявлено сотні нових тварин - від жаби довжиною 1 см до нового виду павуків, названих на честь кінозірки Хоакіна Фенікса.

2020 року було виявлено сотні нових видів живих істот, що призвело до поповнення біорізноманіття нашої планети та покращення природоохоронних заходів.

Про це повідомляє сайт Всесвітнього економічного форуму. 

Десять найцікавіших нових видів

Achalinus zugorum - новий вид змій, які схожі на веселку. Їх відмінними рисами є темні майже голографічні лусочки, дивні очі та відсутність фоторецепторів.

Фото: Facebook

Саламандра Carolina Sandhills - 64-й вид саламандри Північної Кароліни. Вони дуже маленькі і можуть похвалитися сміливим червоним забарвленням.

Фото: Facebook

Cnemaspis Avasabinae - ящірка, яку було помічено в сухому вічнозеленому лісі під річковим камінням. Вона сірувато-рожевого кольору та має шість темно-коричневих плям розміром менше 2,9 сантиметра.

Фото: HerpClub/Facebook

Дияволоока жаба - моторошна на вигляд "жаба з диявольськими очима", вважалася вимерлим видом протягом останніх двох десятиліть. Дияволоокі жаби мають чорне забарвлення та випуклі червоні очі.

Фото: Facebook

Petauroides volans, Petauroides minor та Petauroides armillatus - три види гігантських летючих кускусів – це ссавці, схожі на поссумів, що мешкають в лісах Східної Австралії та здебільшого харчуються листям евкаліпта, яке росте на верхівках дерев.

Фото: Facebook

Жаба-ліліпут - одне з найменших земноводних у світі. Довжина жаби 1 сантиметр і вона має камуфльоване коричневе забарвлення.

Фото: Facebook

Loureedia phoenixi   - новий вид павуків. Він класифікується як оксамитовий павук. Вид відносно відокремлений і дуже барвистий. Він нагадує Джокера – героя Хоакіна Фенікса в однойменній стрічці, в честь якого павука і назвали.

Фото: Facebook

Попа Лангур – мавпочки, які мають яскраву зовнішність: білі кільця навколо очей, чорні "рукавички", клаптик вовни на голові.

Фото: Facebook

Mountain Fer-De-Lance Viper – дуже отруйна змія. На ній червоні, жовті й зелені мітки, а також вона має масивні ікла і ямки, які відчувають тепло і допомагають гадюці полювати на здобич.

Фото: Facebook

Tegula Kusairo Yamazak - новий вид їстівних равликів. Їхня оболонка буро-зелена, з жовтою або білою нижньою стороною.

Фото: Facebook

Нагадуємо, що вчені виявили хамелеона, розміром з ніготь. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2044
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація