Дивовижне відео від космічного агентства показує, як людство може колонізувати галактику

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Припускається, що в майбутньому технічний прогрес дасть людям можливість жити в космосі.

Науково-дослідний центр ESA Advanced Concepts Team оприлюднив відео із симуляцією колонізації нашої галактики – Чумацький Шлях.

Про це пише Science Alert.

Проект розробили в межах міжнародного конкурсу Global Trajectory Optimisation Competition. Темою конкурсу була "Поселенці Галактики". Учасникам поставили завдання знайти найбільш енергоефективний спосіб розмістити якомога більше зоряних колоній.

Задана командам "проблема" звучала так:

"Приблизно за десять тисяч років від сьогодні людство обнулить літочислення. Нульовий рік стане роком, коли людство вирішить: настав час сміливо вирушити в галактику і заселити інші зоряні системи. Сто тисяч зоряних систем у галактиці визначені як придатні для життя.

Навіть цього нульового року, хоча й технології і знання значно просунулися, ми все ще піддаємося тиранії інерції і, як і раніше, далекі від миттєвих космічних подорожей, вигадливо зображених в науковій фантастиці".

Припускається, що в майбутньому технічний прогрес дасть людям можливість жити в космосі. Ц таких умовах можна було б створити так звані кораблі-поселення, що здатні подорожувати в космосі протягом сотень тисяч поколінь. Так людство змогло б подорожувати і заселяти інші зоряні системи.

Розселення галактикою схоже на феєрверк, але насправді це кораблі, що залишають Сонячну систему – вона позначена жовтим кольором. Сині та зелені смужки – початкові місії з нашої системи, за ними слідують червоні – вони позначають місії, відправлені з інших зоряних систем.

Нагадаємо, незабаром кожен охочий зможе злітати в космос. Космічне агентство NASA відкриває Міжнародну космічну станцію для туризму та підприємництва. МКС поки що єдине місце в космосі, куди можуть дістатися люди і де можуть жити. ТСН.ua зібрав найголовніше з того, що відомо наразі - як організований політ на МКС та у скільки він обійдеться.

Наступна публікація