Для американських військових розробляють новий Інтернет

Американські військові замовили створення нової версії Інтернету для своїх цілей.

Компанія Lockheed Martin, один з найбільших виробників військової техніки у світі, оголосила про отримання контракту на суму в 31 мільйон доларів від агентства перспективних оборонних розробок DARPA на створення нової версії Інтернету для військових цілей.

Новий протокол під кодовою назвою MNP (Military Network Protocol) буде серйозно відрізнятися від звичного TCP / IP підвищеною безпекою, динамічним перерозподілом пропускної спроможності каналів, а також можливістю встановлення пріоритетів трафіку за допомогою політики на рівні окремих користувачів і підрозділів.

За словами головного спеціаліста Lockheed з кіберозброєння Джона Менгуччі, нові мережеві загрози і атаки вимагають революційних підходів до забезпечення безпеки. Інструменти, які будуть створені в рамках нового проекту, повинні забезпечити боєздатність армії США навіть в умовах масованих кібератак.

Партнерами компанії Lockheed з розробки протоколу MNP повинні стати компанії Anagran, Juniper Networks, LGS Innovations, Стенфордський університет і корпорація Microsoft. Крім того, розробкою нових типів обладнання для підтримки нової, військової різновиди нового Інтернету займеться спеціальний підрозділ компанії Lockheed.

Фахівці Lockheed Martin у новому проекті займуться створенням технологій маршрутизації трафіку зі стійкими механізмами перевірки автентичності та функціями самонастроювання.

Ці технології повинні підвищити захищеність мереж, знизити потребу в кваліфікований персонал, а також зменшити сукупні витрати на управління мережами протягом всього циклу експлуатації.

У свій час мережа Arpanet, яка перетворилася з часом в нинішній "Інтернет на базі протоколів TCP / IP", спочатку була розроблена для попередника DARPA. Протоколи TCP / IP та мережа Arpanet призначалися саме для військових, але в реальності знайшли застосування, в першу чергу, в академічній сфері.

Читайте також:

Британська компанія обіцяє випустити камеру, яка зафіксує "кожен момент вашого життя"

Компанія Acer випустила ноутбук з підтримкою 3D

В Інтернеті все більше фальшивих антивірусів, які виманюють гроші у користувачів

Користувачі зможуть додавати в Google Earth власні тривимірні об'єкти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: