Для "шпигунського" обміну файлами вигадали USB-схованки

Проект Dead Drops: користувачі можуть обмінюватися файлами через наглухо вмуровані в стіни будинків та інших об'єктів звичайні USB-флешки. Але поки тільки в Нью-Йорку.

У Нью-Йорку запустили принципово нову мережу обміну файлами - абсолютно безкоштовну, анонімну та швидку. Передача даних відбувається через вмуровані в стіни будинків звичайні USB-роз'єми.

Незвичайний файлообмінник вигадав німецький художник Арам Бартоллі, який спеціалізується на різноманітних ІТ-перформансах.

Проект отримав назву Dead Drops - англійською мовою цим каламбуром (дослівно – впасти замертво, на жаргоні – відвали чи пішов ти, або "страх, як гарно") позначається спосіб передачі секретної інформації, коли агенти уникають особистої зустрічі. Наприклад, агент X залишає пакет у визначеному місці, звідки його потім забирає агент Y.

Тепер таким агентом може відчути себе будь-який користувач (щоправда, поки тільки в Нью-Йорку). Зараз у місті діє п'ять локацій Dead Drops – замурованих у стіну звичайних "флешек". Все, що має зробити користувач, це підключити до однієї з них ноутбук і записати туди файли або навпаки - завантажити їх до себе. Тільки треба користуватися Mac або забезпечити себе надійними антивірусами.

Згодом таких точок може стати набагато більше, і автор вже пообіцяв поширити проект на інші міста. Головне – щоб згодом усі "схованки" не виявилися забитими лише порнографією.

Читайте також:

Американець з'їв флешку на допиті в поліції

В Україні вперше закрили торрент-сайт за порнографію

У Фінляндії право на швидкісний Інтернет зарахували до основних прав людини

Суперзахищена "флешка" отримала функцію самознищення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: