До 10 годин музики на одному заряді: Huawei представляє нові бездротові TWS-навушники Новини компаній

Дата публікації
Перегляди
836
Поділитись:
WhatsApp
Viber
До 10 годин музики на одному заряді: Huawei представляє нові бездротові TWS-навушники

В Україні Huawei FreeBuds 4i доступні у продажу від 5 квітня.

Підрозділ Huawei Consumer Business Group в Україні презентує 1 квітня нові бездротові TWS-навушники — Huawei FreeBuds 4i. Модель оснащена потужним акумулятором, підтримує функцію активного шумозаглушення (ANC), відтворює аудіо протягом 10 годин без підзарядки від кейса та має лаконічний дизайн.

Автономність

Термін експлуатації акумулятора — ключовий фактор вибору навушників для користувачів. Незважаючи на компактні розміри, Huawei FreeBuds 4i оснащені високоємним акумулятором, що гарантує тривалу роботу навушників.

При вимкненій функції активного шумозаглушення Huawei FreeBuds 4i забезпечують до 10 годин безперервного відтворення аудіо або до 6,5 години спілкування без потреби в підзарядці від кейса, при увімкненому шумозаглушенні — до 7,5 години відтворення музики та до 5,5 години дзвінків. Із зарядним кейсом навушники працюють до 22 годин при прослуховуванні улюблених треків або до 14 годин — під час дзвінків. Завдяки провідній у галузі технології надшвидкої зарядки Huawei FreeBuds 4i можна за 10 хвилин підзарядити для подальшого користування протягом близько 4 годин.

Якість звуку

Huawei FreeBuds 4i мають великі 10-міліметрові динамічні драйвери, що забезпечують більшу амплітуду для відтворення потужних басів. Полімерна композитна діафрагма PEEK+PU є гнучкою і надійною, забезпечує високу чутливість і насичений динамічний відгук, що дозволяє відтворювати найтонші нюанси звучання. Водночас функція заглушення шуму вітру забезпечує сталість відтворення звукових ефектів.

Шумозаглушення

Huawei FreeBuds 4i виявляють навколишній шум за допомогою мікрофонів і генерують зворотну звукову хвилю для його зменшення. Алгоритм шумопоглинання розроблено для використання у типових ситуаціях — у торговому центрі, громадському транспорті, на залізничному вокзалі чи в офісі.

Huawei FreeBuds 4i також підтримують режим "прозорості", що дозволяє користувачам чути звуки довкола них, не знімаючи навушники. Вони легко перемикаються між режимом прозорості та режимом активного шумозаглушення одним тривалим дотиком до навушника.

Система з двох мікрофонів точно вловлює голос користувача, зменшує звуки вітру, а технологія шумозаглушення на основі штучного інтелекту відфільтровує зайві шуми.

Керування

Huawei FreeBuds 4i підтримують управління відтворенням музики, голосовими викликами й активізують алгоритм активного шумозаглушення за допомогою дотиків. Інформація про стан акумулятора навушників і зарядного кейса відтворюється на дисплеї підключеного смартфона.

Huawei FreeBuds 4i легко підключаються до будь-яких пристроїв на iOS, Android та Windows.

Компактний дизайн

Huawei FreeBuds 4i зберігаються у компактному овальному кейсі. Навушники зручно тримати у долоні, а їхня конструкція забезпечує комфортне носіння протягом тривалого часу.

В Україні Huawei FreeBuds 4i доступні у продажу від 5 квітня. Модель представлена у двох кольорах — "білому" (Ceramic White) та "чорному" (Carbon Crystal Black). Рекомендована вартість новинки — 2399 грн, а в період від 5 до 18 квітня навушники можна придбати за спеціальною ціною від 1999 грн.

Дізнатися більше про бездротові TWS-навушники — Huawei FreeBuds 4i можна за посиланням.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
836
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація