До 2012 року з'явиться універсальний зарядний пристрій для мобілок

Виробники мобільних телефонів домовилися про створення універсального зарядного пристрою.

17 виробників мобільних телефонів і провідних операторів стільникового зв'язку на чолі з профільною асоціацією GSMA оголосили про досягнуту домовленість: до 2012 року з'явиться новий промисловий стандарт – універсальний зарядний пристрій UCS для всіх нових моделей телефонів.

На подібний крок лідери індустрії, серед яких Motorola, Nokia, Sony Ericsson, Samsung, LG, AT&T, T-Mobile, Vodafone, Orange та інші, пішли під тиском Європейській комісії, повідомляють ЗМІ.

Єврокомісари уже давно невдоволені існуванням у всьому світі понад 30 різних видів зарядних пристроїв, що є не тільки незручністю для споживачів, але і створює проблеми для екології, йдеться в повідомленні.

Наприклад, за даними статистики GSMA та інших організацій, в 2008 році було продано 1,2 мільярда мобільних телефонів, з яких 50-80% купувалися на заміну старим апаратам. Відповідно, непридатними виявилися від 51 000 до 82 000 тонн зарядних пристроїв, і так щороку.

Згідно з домовленостями, UCS дозволить уникнути цього марнотратства і скоротити викиди парникових газів на 13,6-21,8 мільйона тонн щорічно. Крім того, нові зарядні пристрої енергозберігаючими – планується приблизно 50% скорочення споживання енергії в режимі очікування.

Нагадаємо, про необхідність створити єдиний зарядний пристрій для всіх мобільних телефонів заявив днями комісар Євросоюзу з промисловості Гюнтер Верхоген.

Читайте також:

У мафіозі вилучили вогнепальний мобільник

Мобільнику виповнилося 25 років

Мобільник важливіший за гаманець

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: