До 2020 року не буде клавіатур і роботи в офісі

До 2020 року користувачі відмовляться від клавіатур, масово перейдуть на віддалену роботу, а віртуальний світ повністю змішається з реальністю.


Такий прогноз дала експертна група Pew Internet & American Life Project.

Клавіатури, ноутбуки і 5-денний робочий тиждень вже дуже скоро залишаться у минулому. Про це свідчить щорічний прогноз американського інститут Pew Internet & American Life Project про розвиток Інтернету до 2020 року. Експертне опитування проводили серед активних користувачів Інтернету, журналістів та технічних фахівців.

Інтернет
Veer
Віртуальне і реальне життя змішаються
Метою неформального опитування було з'ясувати, яким чином, на їхню думку, теоретично може піти розвиток Інтернету в найближчому майбутньому.

Наприклад, пункт про те, що мобільний доступ стане основним способом доступу в Інтернет підтримало більшість опитаних - 77%.

Навпаки, з тим, що в майбутньому процвітатиме захист від копіювання файлів, більшість (61%) не погодилася.

Опитані також відзначили, що в майбутньому люди прагнутимуть до "безшовної інтеграції" робочого і особистого часу: сучасні технології дозволять їм відмовитися від традиційного робочого тижня в офісі. Таку думку висловили 56% респондентів.

Також широку підтримку Інтернет-користувачів знайшло припущення, що "мова і дотики стануть основним інтерфейсами управління пристроями". Передбачається, що люди наговорюватимуть інформацію на ПК з голосу, а якщо їм не захочеться говорити вголос при сторонніх, вони зможуть спроектувати віртуальну клавіатуру на будь-яку поверхню за допомогою спеціального пристрою. Цю ідею схвалило 64% опитаних.

78% опитаних заявили, що початкова архітектура мережі Інтернет не буде кардинально змінена до 2020 року. 60% - не погодилися з думкою, що законотворцям, суддями і медіа-компаніям вдасться встановити ефективний контроль за дотриманням прав інтелектуальної власності.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: