До Геловіну NASA опублікувало моторошну світлину Сонця, схожого на ліхтар з гарбуза

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Яскравіші області випромінюють більше енергії.

До Геловіну комічне агентство NASA опублікувало зображення Сонця, що нагадує відомий атрибут свята – гарбузовий "ліхтар Джека".

Зазначається, що світлина зроблена ще у жовтні 2014-го супутником Solar Dynamics Observatory.

Спалахи на світлині – ультрафіолетове світло активних областей.

"Активні області на цьому зображенні мають яскравіший вигляд, тому що випромінюють більше світла та енергії. Вони є маркерами інтенсивного і складного набору магнітних полів, що ширяють в атмосфері сонця, короні", - пояснили в NASA.

Як зазначається, у зображенні поєднали два набори екстремальних ультрафіолетових довжин хвиль, і підфарбували їх у золотавий та жовтий кольори.

Even our star celebrates the spooky season — in 2014, active regions on the Sun created this jack-o'-lantern face, as...

Опубліковано NASA Sun Science Неділя, 27 жовтня 2019 р.

Напередодні останнього Геловіну 2018-го за традицією Pornhub оприлюднив статистику змін у пошуку на сайті. Пошуки з темою свята починають рости за місяць до події і досягають збільшення на 3122%. "Монстрів" тогоріч шукали частіше, ніж "принцес", "медсестер" та "поліцейських".

Відео Як українці ставляться до Геловіна і у скільки обійдеться святкування

Свято Геловін вже давно стало міжнародним, хоча спочатку його відзначали лише в Британії та Північній Ірландії. Тепер 31-го жовтня люди по всьому світу влаштовують костюмовані вечірки, діти перевдягаються в страшних монстрів та просять солодощі, а оселі прикрашають знаменитими гарбузами, які в народі називають «Ліхтарі Джека». Ми відправили нашого кореспондента, щоб дізнатися, як українці ставляться до цього дня, чи планують його відзначати і в які костюми будуть наряджатися.

Як українці ставляться до Геловіна і у скільки обійдеться святкування

Залиште свій коментар

Вибір редакції