До Землі летить астероїд, більший за піраміду Хеопса: у NASA оцінили ризики

Астероїд наблизиться до Землі 6 вересня.

Астероїд 465824 2010 FR пролетить 6 вересня поблизу Землі. Небесне тіло може бути щонайменше удвічі більшим знаменитої піраміди Хеопса.

Про це повідомляє видання Mirror.

Відомо, що діаметр астероїда складає орієнтовно від 120 до 270 метрів. Передбачається, що 2010 FR буде пролітати від нашої планети на відстані 4,6 мільйона миль об 11:38 за київським часом.

У NASA стверджують, що така відстань класифікується як "близький підхід" небесного тіла. Вчені запевняють, що 2010 FR не є небезпечним для Землі і ймовірність того, що астероїд вразить нашу планету є вкрай низькою.

Втім, експерти NASA не виключають можливість зіткнення Землі з астероїдом найближчим часом.

Зазначимо, що 465824 2010 FR належить до групи Аполлона. Його виявили ще в березні 2010 року. Точний розмір астероїда невідомий, але, як свідчать розрахунки експертів, у діаметрі він становить від 120 метра до 270 метрів. За оцінками експертів NASA, це небесне тіло належить до потенційно небезпечних.

До слова, Велика піраміда, або ж піраміда Хеопса, була збудована між 2509 і 2483 роками до нашої ери.  Це єдине з "Семи чудес світу", яке збереглося до нині. Входить до трійки найвідоміших пірамід на плато Гіза — Хеопса, Хефрена і Мікерина. Її висота близько 140 метрів і вона найвища із усіх пірамід на плато Гіза неподалік Каїра.

Нагадаємо, 16 серпня астероїд розміром з автомобіль пролетів на відстані близько 2 950 кілометрів від Землі, але він залишився непоміченим. Цей астероїд не був небезпечним для нашої планети, втім це найбільше наближення астероїда до Землі з усіх зафіксованих і якщо він впаде на Землю, це може вбити десятки тисяч людей. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів