Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До Землі наближається величезний астероїд розміром із Емпайр-Стейт-Білдінг

Об'єкт наблизиться до нашої планети на 8 млн км.

У суботу, 10 серпня, повз Землю пролетить астероїд 2006 QQ23, який більший, аніж відомий нью-йоркський хмарочос Емпайр-Стейт-Білдінг.

Про це повідомляє CNN.

Астероїд 2006 QQ23 має розмір - 569 метрів і наблизиться до Землі на відстань близько 8 мільйонів кілометрів. Утім, вчені заявляють, що із Землею він розминеться і не матиме згубного впливу.

Зокрема, спеціалісти з Управління координації планетарної оборони NASA Ліндлі Джонсон і Келлі Фаст кажуть, що щороку близько шести космічних об'єктів розміром з Астероїд 2006 QQ23 проходять повз Землю, що робить цей близький підхід звичним явищем. У NASA відзначають, у разі, якщо якийсь об'єкт розміром з Asteroid 2006 QQ23 впаде на Землю, це може привести до спустошення території штату. Але, за словами Джонсон, наслідки рідкісні й можуть відбуватися один раз в два-три століття. І NASA має технологію, щоб знаходити і відстежувати такі астероїди, коли вони будуть близько проходити повз Землю.

Крім того, вчені стверджують, що навколо Сонця обертається майже 900 астероїдів, які мають розмір більший аніж у 2006 QQ23. І чим розмір астероїда менший, тим частіше він наближається до Землі. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що цією осінню на Землю може впасти астероїд 2006QV89 – його діаметр близько 40 метрів, а шанс катастрофи – трохи менше за 1 до 7 тисяч. Астероїд, що може врізатися в Землю цього року, доволі великий і може принести багато лиха й руйнувань - усе залежить від місця падіння. 

Астероїди, які можуть врізатися в Землю
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції