Доходи Apple зменшилися: продажі iPhone скорочуються вже три квартали поспіль

Знизився попит на продукцію Apple і на американському ринку - це основний ринок продажів компанії.

Продажі смартфонів iPhone скорочуються вже три квартали поспіль, а доходи компанії Apple вперше з 2001 року знизилися в річному вираженні.

Про це пише ВВС.Russian.

За останній квартал фінансового року вона продала 45,5 млн смартфонів iPhone. Це виявилося вищим за очікування аналітиків, які в середньому прогнозували 44,8 млн проданих смартфонів. Тим не менш, за рік обсяг продажів смартфонів знизився на 5%.

Доходи компанії впали на 9% порівняно з третім кварталом фінансового року - до 46,85 млрд доларів. Рік тому вони становили 51,5 млрд доларів. Доходи компанії в річному вираженні знизилися вперше з 2001 року. Чистий прибуток компанії знизився з 11 млрд доларів в четвертому кварталі минулого року до 9 млрд зараз. У цілому за рік прибуток знизився з 53,4 млрд доларів до 45,7 млрд.

Підвів американську компанію китайський ринок, який раніше вважався локомотивом її зростання. Виручка на цьому ринку в четвертому кварталі впала майже на 30%. В минулому кварталі вона на цьому ринку скоротилася на 33%. Знизився попит на продукцію Apple і на американському ринку - це основний ринок продажів компанії.

Акції найдорожчої компанії світу після оголошення цих результатів впали на 3% - до 118,8 долара. Apple очікують, що виручка в святковий період складе 76-78 млрд доларів - це вище оцінок аналітиків.

Шалений бум. Українці ще з ночі займали черги за новенькими iPhone 7

Нагадаємо, що один з жителів Китаю поскаржився на те, що його новий iPhone 7 вибухнув перед його обличчям, коли він записував відео. Як наслідок, осколок скла порізав чоловіка обличчя і палець.

Постраждалий вже звернувся в службу підтримки Apple, але там йому порадили зв'язатися з головним офісом компанії.

ВідеоЯк купити нелегальний Iphone 7 і у кого з депутатів він уже є

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: