Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дослідники випробовують дешевий домашній засіб для полегшення симптомів COVID-19

Дослідники випробовують дешевий домашній засіб для полегшення симптомів COVID-19

Попередні дослідження показали, що солона вода може допомогти зменшити симптоми застуди.

Вчені з Університету Единбурга проводять дослідження, чи здатна солона вода, яка допомагає полегшити симптоми застуди, лікувати від коронавірусної інфекції. 

Про це пише BBC.

Було виявлено, що люди, які полоскали і чистили ніс розчином морської води, повідомляли про меншу кількість кашлю та нежитю і, здавалося, швидше видужували. 

Учасників розділили на дві групи: одну попросили полоскати ніс і промивати носові ходи сольовим розчином, якщо вони вважатимуть це за необхідне. Інша група справлялася з застудою так, як зазвичай це робить.

Всі учасники вели щоденник своїх симптомів на термін до двох тижнів. Також були зібрані використані серветки та тампони та протестовані для вимірювання кількості вірусу застуди в їхньому носі.

Дослідники говорять, що ті, хто проводив іригацію носа і полоскав горло солоним розчином, мали більш коротку застуду, рідше передавали його своїй сім'ї, мали більш швидкий вірусний кліренс і рідше використовували ліки з аптеки.

Зараз ми переходимо до випробувань нашого втручання з солоною водою на людях з підозрюваним або підтвердженим Covid-19, і сподіваємося, що воно виявиться корисним заходом для зниження впливу і поширення інфекції. Для цього потрібні тільки сіль, вода і деяке розуміння процедур, тому, якщо вони будуть визнані ефективними, вони будуть простими і недорогими для широкого впровадження.
професор Азіз Шейх

Нагадаємо, вакцина проти кору, епідемічного паротиту та краснухи (MMR) може мати переваги в усуненні найгірших симптомів COVID-19. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції