Дослідники виявили неочікувану шкоду від звичайного підсмаженого тоста

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Учені також розказали, як правильно підсмажити хліб.

Науковці мають погані новини для тих, хто любить хрумкі і сильно засмажені тости: шкоду від шматочка такого хліба прирівняли до транспортних вихлопів.

Про це повідомляє LADbible.

За словами дослідників з Університету Техаса, шкідливим є не лише сам тост, а і просте використання тостера, адже воно наповнює повітря токсичними часточками. Як пояснила одна з дослідниць Марина Венс, нагрівальний елемент в тостері підсмажує не лише хліб, а й частинки сміття та бруду в тостері.

Спосіб максимально знизити викид забруднювальних речовин: підсмажувати тост до золотистої скоринки, але не далі.

Як зазначається, відповідно до рекомендацій ВООЗ, повітря має містити не більше 25 мікрограмів дрібних частинок на кубічний метр, а через добряче підсмажений тост у повітря викидається аж 3 тисячі таких частинок.

Проте, якщо тост золотистий, згідно з дослідженням, викиди падають до 300 мікрограмів частинок на кубічний метр. Водночас Венс зазначає, що і сам хліб може виділяти різні речі. Так, наприклад, дослідники знайшли етанол, побічний продукт дріжджів.

Раніше учені з'ясували, через які повсякденні продукти люди помирають передчасно. В учасників дослідження такі продукти були джерелом 30% калорій за день. Дослідники з університету Парижа проаналізували дані понад 44 тисяч дорослих у віці від 45 років і спостерігали за ними 7 років.

ВідеоНауковці вираховували, що і скільки треба їсти, аби врятувати планету

37 науковців з 16 країн світу вираховували, що і скільки треба їсти, аби врятувати планету і 11 мільйонів дорослих, які помирають від хронічних хвороб на рік. Те, як зараз харчується людство, приносить більше шкоди ніж вживання алкоголю, наркотиків і тютюну разом узятих. 

Науковці вираховували, що і скільки треба їсти, аби врятувати планету

Залиште свій коментар

Вибір редакції