Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дослідники з’ясували, де на Землі найнижча температура

Раніше найнижча температура була зареєстрована на радянській дослідницькій станції «Восток».

Учені зафіксували найнижчу температуру на поверхні Землі - мінус 98,6 градуса за Цельсієм - в Антарктиці.

Про це інформує "Радіо Свобода".

Дослідницька група під керівництвом Теда Скамбоса з Університету штату Колорадо виявила рекордний мінімум при аналізі супутникових вимірювань крижаного покриву Південного континенту. 

Антарктида_2
Міністерство освіти і науки України

Дослідники фіксували понад 150 разів температуру, яка опускається нижче мінуса 90 градусів у південному полярному регіоні протягом 2004-2016 років.

Фотогалерея Подорож до Антарктиди (9 фото)

Раніше найнижча температура, яку колись реєстрували, була на радянській дослідницькій станції «Восток» в Антарктиді, де 23 липня 1983 року ртуть у термометрі опустилася до мінуса 89,2 градуса.

Відео12 українських полярників провели дослідження надр, атмосфери та води в Антарктиді

Українська антарктична експедиція спростувала міф про незграбних пінгвінів. Пінгвіни падають, та легко встають самостійно, без допомоги людей. Дванадцятеро науковців цілий рік вивчали надра і сейсмологію, водні ресурси Антарктиди, флору та глобальне потепління. Останнє існує - це з’ясували, спостерігаючи за тими ж пінгвінами. Експедиція вже прибула до Києва. 

12 українських полярників провели дослідження надр, атмосфери та води в Антарктиді

Нагадаємо, що дослідження вчених виявили, що льоди Антарктики нагріваються в два рази швидше, ніж передбачалося раніше. Виникає можливість небезпеки, що ця тенденція може призвести до більш інтенсивного танення льодів, що в свою чергу приведе до підвищення рівня води в океані. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції