Довжина пальців впливає на талант заробляти гроші

Успіхи людини у фінансовому бізнесі можна передбачити по довжині пальців на її руці.

Дослідники Кембріджського університету виявили, що серед трейдерів лондонського Сіті найбільші гроші заробляють ті, чий безіменний палець довший, ніж вказівний. Вчені давно відмітили, що високий рівень тестостерону може викликати підвищену агресію та сприяти швидшому ухваленню рішень.

Раніше також висловлювалися думки, що співвідношення довжини вказівного і безіменного пальців також корелюються з успіхами в спорті.

Фахівці національної Академії наук вважають, що розміри пальців, які формуються у плоду ще в утробі матері, у свою чергу, залежать від рівня тестостерону в матці в період виношування.

Дослідник Джон Коутс минулого року повідомив, що високий рівень тестостерону за результатами його експериментів сприяє короткостроковим успіхам у фінансовій діяльності. Група вчених, яку він очолював, виявила, що трейдери, в яких зранку найбільш високий рівень тестостерону в крові, частіше за інших приносили найбільший прибуток.

Дослідники роблять свої висновки на основі вивчення роботи 44 трейдерів лондонського Сіті. Деякі з них заробляли більше 4 млн. фунтів (близько 5,83 млн. доларів) на рік. Протягом 20 місяців трейдери з довшим безіменним пальцем по відношенню до вказівного заробили в 11 разів більше грошей, ніж ті, у кого, навпаки, безіменний палець набагато коротший за вказівний.

Цей "біологічний " чинник має таке ж важливе значення, як і роки роботи на фінансовому ринку. Відомо, що найбільш досвідчені трейдери заробляють приблизно в 9 разів більше, ніж новачки. Але навіть серед найбільш досвідчених трейдерів власники довгого безіменного пальця щорічно заробляли значно більше - близько 838 тисяч фунтів при середніх 154 тисячах.

Тим часом, бельгійські вчені виявили, що чоловіки з довшим безіменним пальцем стають менш відкритими для тих, які оточують і з меншою готовністю дають гроші іншим учасникам експерименту. І навпаки - ті, чий безіменний палець був набагато коротший вказівного, з грошима розлучалися легше за інших.

Дослідник Кобе Міллет вважає, що подібні біологічні чинники дійсно впливають на поведінку людей.

"Отримані результати свідчать про те, що рівень дії тестостерону на плід має великий вплив на поведінку людини протягом всього його життя", - говорить Кобе Міллет.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: