Перейти до змісту
Дозволить чути нечуване: Ілон Маск розкрив нові деталі про довгоочікуваний "чип для мозку"

Дозволить чути нечуване: Ілон Маск розкрив нові деталі про довгоочікуваний "чип для мозку"

Компанія тестує Neuralink на тваринах і сподівається, що зможе почати дослідження на людях уже цього року.

Ілон Маск розкрив ще одну деталь про свій таємничий проєкт "Neuralink", що має з'єднати мозок з комп'ютером: нібито технологія дозволить людям чути звуки, які раніше виходили за межі їхнього діапазону.

Також він стверджує, що Neuralink може допомогти відновити рух людям з повністю розірваним спинним мозком, пише Independent.

Стартап Neuralink був заснований Маском 2016-го року, але поки що про нього відомо небагато. Минулого року компанія оголосила, що розробила пристрій, який може безпосередньо з'єднувати людський мозок з комп'ютером. Маск у твіттері анонсував, що 28 серпня з'явиться більше подробиць про Neuralink. 

Наразі у короткостроковій перспективі Neuralink, схоже, спробують застосувати для лікування захворювань головного мозку, як-от Паркінсона. У майбутньому, можливо, технологія буде здатна на більше. Компанія тестує Neuralink на тваринах і сподівається, що зможе почати дослідження на людях уже цього року.

Розробка "Прямого кортикального інтерфейсу", якою займається Neuralink, за словами Маска, має допомогти людям досягти більш високого рівня пізнання і дати шанс конкурувати зі штучним інтелектом

Ілон Маск вже розкривав у соцмережах можливості технології: нібито вона зможе транслювати музику безпосередньо в мозок і лікувати депресію.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин