Друковані підручники в Каліфорнії замінять електронними

Таким чином, заявив Шварценеггер, уряд штату зможе щорік економити мільйони доларів, які зараз витрачаються на друк нових підручників.

Губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер розповів про плани перевести шкільні і університетські підручники в електронну форму, щоб скоротити бюджетні витрати.

Таким чином, заявив Шварценеггер, уряд штату зможе щорік економити мільйони доларів, які зараз витрачаються на друк нових підручників.

Крім того, за його словами, навчання в мережі допоможе учням йти в ногу з часом і не відставати він нових технологій.

У 2009 році бюджету Каліфорнії загрожує дефіцит у розмірі 24,3 млрд доларів. В понеділок губернатор Шварценеггер оголосив про те, що не фінансуватиме бюджетні договори, які укладалися після 1 березня.

За словами кореспондента Би-би-си Раджеша Мірчандані, губернатор Каліфорнії переконаний, що якщо молодь веде в інтернеті активне життя - спілкується в соціальній мережі Facebook, пише повідомлення на Twitter, викачує додатки на iPod, - значить, і навчати школярів і студентів можна і потрібно онлайн.

З наступного навчального року, який почнеться в серпні, студенти, що навчаються в каліфорнійських університетах по природно-наукових і математичних дисциплінах, дістануть доступ до онлайн-підручників, що пройшли всі необхідні перевірки і відповідають освітнім стандартам.

В електронних підручниках є ще одна велика перевага, додав губернатор, - їх дуже легко виправляти і доповнювати. Таким чином, сказав він, можна буде постійно оновлювати учбовий матеріал новими даними.

Проте, за словами нашого кореспондента, справжньою причиною пропозиції Шварценеггера, є фінансове питання.
Торік уряд Каліфорнії витратив на друк і закупку підручників 350 млн доларів. Тепер штат не може собі дозволити такі бюджетні витрати.

Власті і так зменшують витратні статті, щоб хоч якось зменшити дефіцит.

В понеділок Шварценеггер підписав указ, згідно якому бюджетне фінансування по договорах, укладених після 1 березня, припиняється, а органам виконавчої влади штату тимчасово забороняється укладати нові.

"Кожне агентство і департамент штату повинні ретельним чином відстежувати бюджетні контракти - дивитися, як витрачається кожен пенні - щоб гарантувати, що адміністрація витрачає кожен долар платників податків максимально ефективно", - заявив він.

Проте, будучи членом Республіканської партії, губернатор відкинув можливість підвищення податків як метод боротьби з фінансовою кризою.

Нагадаємо, 7 червня повідомлялося, що Кембріджський університет (Великобританія) почав реалізувати проект, в рамках якого в Інтернеті будуть опубліковані електронні копії декількох інкунабул.

Читайте також:

В Інтернеті з’являться копії перших друкованих книг

Спеціалісти попереджають про масштабну розсилку спама з вірусом

В Китаї Інтернет-залежність лікують електрошоком

Google представив новий режим спілкування в інтернеті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: