Два проекти українських вчених перемогли на конкурсі в Данії: за що дослідники отримали відзнаку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Під час конкурсу особлива увага приділяється академічному підприємництву і демонстрації проектів широким бізнес-колам.

На конкурсі University Startup World Cup у столиці Данії Копенгагені перемогу здобули два проекти українських вчених.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

Так, проект Сумського аграрного університету FoodBIOPack переміг у номінації "Sustainability Award". Вчені розробили екопакування для харчових продуктів, яке потім можна використати як органічне добриво.

Як зазначають у Міністерстві освіти, ідея українських дослідників зацікавила інвесторів з Португалії, Данії та Єгипту.

Окрім цього, проект Вінницького аграрного університету Vibration Mill Development For Mechanoactivation Of Loose Material отримав перемогу за технологію подрібнення сипучих речовин до розміру часток від 5 до 50 мікрометрів, що в п’ять разів тонші за людську волосину. Стартап здобув перемогу у номінації "Social Media Award".

У Міністерстві додали, що основна місія цього конкурсу у Данії - створення міжнародної мережі студентів для розвитку та обміну ідеями й комерціалізації наукових досліджень.

Під час конкурсу особлива увага приділяється академічному підприємництву і демонстрації проектів широким бізнес-колам. Цьогоріч у конкурсі взяли участь майже 70 університетів з більш як 40 країн світу.

Нагадаємо, українські науковці перебувають на порозі грандіозних відкриттів – ліків від раку шкіри та пшениці, якій не страшні ні мороз, ні посуха. Речовини і гени для досліджень цих явищ дала одна рослина.

ВідеоСумський науковець винайшов власний аналог поліетилену

Білкові стаканчики для кави, мармеладні соломинки для коктейлів і навіть пакети, які можна з’їсти разом із бутербродом. Сумський науковець Дмитро Бідюк винайшов одноразовий екологічний посуд та власний аналог поліетилену. Винахідник стверджує, що в звичайному ґрунті стаканчики безслідно зникають упродовж трьох тижнів, а пакети – за 7 днів. 

Сумський науковець винайшов власний аналог поліетилену

Залиште свій коментар

Вибір редакції