Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Два в одному: SpaceX вдалося вивести на орбіту 7 супутників за один запуск

На орбіту Землі вирушила техніка для спостереження за змінами водного циклу.

Компанія SpaceX за один старт ракети-носія успішно виконала два комерційних замовлення.

Про це інформує NASA.

В 22:47 за київським часом відбувся запуск Falcon 9, який доставив на орбіту Землі п'ять комунікаційних супутників Iridium NEXT та два американо-німецьких апарати GRACE-FO, які призначені для спостереження за змінами водного циклу і маси Землі.

Фотогалерея SpaceX запустила супутник, який забезпечить Wi-Fi у літаках і на кораблях (2 фото)

Зауважимо, що маршову ступень використовували повторно, але повертати її на землю не стали. Попередній політ першого ступеня ракети відбувся при запуску місії Zuma 8 січня 2018 року. Це буде вже 12-та перша ступень, яку використовують повторно.

ВідеоКомпанія SpaceX запустила в космос ракету для пошуку екзопланет

Екзопланети - це нові світи, розташовані за межами нашої Сонячної системи. І прямо зараз десь у космосі той апарат полює на придатні для життя планети. Упродовж двох років пристрій скануватиме понад 200 тисяч зірок, поруч із якими можуть бути нові космічні систем. Дані про це він буде передавати раз на 13 днів. 

Компанія SpaceX запустила в космос ракету для пошуку екзопланет

Раніше, 6 березня, у США з мису Канаверал компанія Ілона Маска SpaceX провела успішний запуск у космос ракети-носія Falcon 9. Вона вивела на орбіту 6-тонний іспанський супутник зв'язку Hispasat 30W-6. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції