Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дві третини користувачів стали жертвами неприємного спілкування в Інтернеті – дослідження Microsoft

Більше половини дорослих жінок та чоловіків стали жертвами різних домагань онлайн.

65% користувачів Інтернету  2017 року виявилися жертвами неприємного спілкування в Мережі.

Такою ж була цифра і позаторік. Про це свідчать дані дослідження "Глобальний індекс культури спілкування онлайн-2017" (Digital Civility Index), яке провела компанія Microsoft у 23 країнах світу. Респондентами були підлітки у віці 13-17 (мілленіали) років і дорослі 18-74 років.

Докучливе спілкування склало 56% від неприємного спілкування в Інтернеті. У межах цієї групи першість отримала категорія "небажані контакти" (41%), а також "шахрайство і аферизм" (27%). Частота проявів надокучливого спілкування виросла на 6% у більшій мірі через категорію "шахрайство і аферизм". Про це повідомляє прес-служба Microsoft Україна.

Поведінкові прояви в загальному залишилися на тому ж рівні – 39%. Мінімум з кожним п'ятим "поводились по-злому" (21%).

Частота ризиків сексуального характеру зросла на 1% і склала 31%. Кожен четвертий зіткнувся з явищем секстингу (25% отримували або відправляли повідомлення сексуального характеру), завдяки чому категорія потрапляє в топ-3 загроз онлайн.

Рівень репутаційних ризиків у Мережі знизився на три пункти і склав 16%. Такий тренд намітився завдяки категорії "Доксинг" (збір і поширення чиїхось особистих даних в Інтернеті без згоди цієї особи), яка впала до 9%.

Бебі-бумери (50-74 роки) поводилися онлайн найбільш поважливо порівняно з іншими віковими категоріями.

Більше половини дорослих жінок (56%) та чоловіків (54%) стали жертвами різних домагань онлайн.

Серед нових категорій онлайн-ризику виділили такі: фейки, шахрайство і аферизм як одна категорія, мікроагресія (неявні висловлювання жартівливого характеру, що принижують гідність людини іншої раси, статі, сексуальної орієнтації тощо), мізогінія (зневага до жінок).

правила ввічливості в інтернеті
Microsoft

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції