eBay продав Skype групі приватних інвесторів

За 65-процентну частку Skype інтернет-аукціон отримає 1,9 мільярда доларів готівкою і вексель на 125 мільйонів доларів.

Інтернет-аукціон eBay офіційно оголосив про продаж сервісу інтернет-телефонії Skype консорціуму приватних інвесторів. Угода буде завершена до кінця 2009 року.

За 65-процентну частку Skype інтернет-аукціон отримає 1,9 мільярда доларів готівкою і вексель на 125 мільйонів доларів. За собою eBay залишає 35 відсотків акцій найбільшого в світі сервісу IP-телефонії.

Консорціум покупців очолив приватний інвестиційний фонд Silver Lake. Також до нього увійшли венчурні фонди Andreessen Horowitz, Index Ventures і керуюча компанія пенсійного фонду Канади (Canada Pension Plan Investment Board).

Фонд Andreessen Horowitz розміром в 300 мільйонів доларів заснували в липні 2009 року творець браузера Netscape Марк Андреессен і його партнер Бен Горовиць. Другий, який бере участь в операції фонд, Index Ventures, вже інвестував в Skype в 2004 році. Silver Lake Partners є великим закритим інвестфондом з офісами в Женеві і Лондоні, серед його проектів такі компанії, як Avaya, Gartner, NASDAQ QMX і Sabre. Управляюча компанія пенсійного фонду Канади контролює активи на загальну суму в 116 мільярдів доларів (за станом на 30 червня 2009 року).

Інтернет-аукціон eBay купив Skype в 2005 році, виплативши в цілому 3,1 мільярда доларів. Сьогоднішня угода оцінює Skype в 2,75 мільярда. Кількість користувачів сервісу перевищує 400 мільйонів, а його виручка склала в 2008 році понад півмільярда доларів.

Читайте також:

На аукціон eBay виставили місце поруч з могилою Мерілін Монро

Інтернет-аукціон eBay оштрафували на 40 мільйонів

eBay готова продати Skype

іPhone та iPod Touch допоможуть влучно стріляти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: