Ексголова розвідки США анонсував розсекречення нових даних про зустрічі з НЛО, які спостерігаються "в усьому світі"

Дата публікації
Перегляди
5105
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ексголова розвідки США анонсував розсекречення нових даних про зустрічі з НЛО, які спостерігаються "в усьому світі"

Фото: скриншот з відео

Очікується, що Пентагон опублікує звіт до 1 червня.

Уряд Сполучених Штатів готується опублікувати звіт, в якому детально описані численні спостереження за непізнаними літаючими об’єктами (НЛО), які "важко пояснити". 

Про це розповів колишній голова Національної розвідки Джон Реткліфф в п'ятницю в інтерв’ю Fox News, передає Business Insider. 

За його словами, існує набагато більше спостережень НЛО, ніж було оприлюднено досі, і лише деякі з них розсекречені. В усіх випадках вони були помічені пілотами ВМС або ВПС, або ж за допомогою супутникових знімків.

"Маневри, які складно повторити, оскільки у нас немає таких технологій. Або пересування на швидкості, що перевищує звуковий бар’єр, без звукового удару", - сказав Реткліфф. 

Він також зазначив, що надходили повідомлення про спостереження "у всьому світі".

"Коли ми говоримо про спостереження, це не просто (помічено. - Ред.) пілотом, чи супутником, чи якийсь збір розвідувальних даних. Зазвичай у нас є кілька датчиків, які підхоплюють ці речі, і тому знову ж таки деякі з них є просто незрозумілим явищем, і насправді їх набагато більше, ніж було оприлюднено".

Ексголова розвідки США також додав, що співробітники спецслужб намагаються шукати "правдоподібне пояснення" всіх невідомих літаючих літаків. Але іноді, за його словами, чиновники не можуть виправдати їхню присутність.

"Погода може спричинити порушення, порушення зору", - сказав він. - Іноді ми замислюємось, чи існують у наших супротивників технології, які трохи далі, ніж ми думали, або усвідомлювали. Але бувають випадки, коли ми не маємо хороших пояснень деяких речей, які ми бачили".

За кілька місяців до заяви Реткліффа Пентагон випустив серію відеозаписів, що фіксують НЛО. Тодішній сенатор Гаррі Рейд заявив, що вони — лише поверхня айсберга.

"США повинні серйозно, з наукової точки зору поглянути на це та будь-які потенційні наслідки для національної безпеки. Американський народ заслуговує бути поінформованим", - написав він тоді у Twitter. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5105
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація