Firefox визнано найвразливішим браузером

Браузерні вразливості становлять лише 8% від загальної кількості, а серверні - всього 2%, решта припадає на веб-додатки.

Firefox виявився найбільш вразливим браузером - у першій половині 2009 року на нього припало 44% знайдених вразливостей, йдеться у звіті американської компанії Cenzic.

Як повідомляється, на другому місці опинився браузер Apple Safari (35%), у той час як Internet Explorer посів лише третє місце, а Opera - четверте. На них припало 15% і 6% вразливостей відповідно.

Варто відзначити, що у звіті не вказується, про яку саме версію Internet Explorer йде мова - популярністю користуються одразу три. Браузер Chrome, який використовує той же механізм відображення сторінок, що і Safari, не тестувався.

Тим часом сам звіт присвячений не тільки браузерам, але і веб-загрозам в цілому. Автори відзначають, що браузерні вразливості становлять лише 8% від загальної кількості, а серверні - всього 2%. Решта 90% припадають на веб-додатки.

Документ складений на основі аналізу 3100 знайдених у першому півріччі вразливостей. Серед десяти найбільш вразливих продуктів Cenzic називає Sun Java, PHP і Apache.

Нагадаємо, Mozilla Firefox 3.0 став найпопулярнішим браузером в Європі. Він зайняв 35,09 відсотків ринку, всього на 0,58% обійшовши Internet Explorer 7.

Читайте також:

Firefox став найпопулярнішим браузером в Європі

У новій версії Firefox відмовиться від Google

5 сучасних технологій, які змінять світ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: