Експерти пояснили, як одруження впливає на секс та гаманець чоловіків

Дата публікації
Перегляди
33к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Експерти пояснили, як одруження впливає на секс та гаманець чоловіків

Фото: pixabay.com

Понад 50% одружених чоловіків кажуть, що вони дуже задоволені своїм сексуальним життям.

Експерти розповіли, як довгострокові стосунки та одруження впливають на життя чоловіків.

Згідно з інформацією, одружені представники сильної статі мають кращий секс, заробляють більше грошей та живуть довше, аніж їхні самотні колеги, передає Daily Star.

Зазначається, що переважно серед людей існує думка, що подружні пари займаються сексом один раз на місяць у нудній місіонерській позі, але вони насправді набагато більше експериментують, ніж ті, які мають випадкові зв'язки на одну ніч.

Тож, справді, одружені чоловіки мають кращий секс. Понад 50% одружених чоловіків кажуть, що вони дуже задоволені своїм сексуальним життям. Це тому, що одружені пари, як правило, мають великий зв'язок зі своїм партнером. Такі висновки зробили згідно з новим дослідженням,  коротко складеним Інститутом вивчення сім'ї.

Жінки, як правило, більш здатні на експерименти з чоловіками, з якими вони мають глибокий зв'язок. Це може бути однією з причин, чому секс кращий в довгострокових стосунках. Окрім того, чоловіки почуваються більш сексуально задоволеними, коли вони знають, що їхній партнер довгостроковий.

Також одружені чоловіки заробляють більше грошей.Чоловіки, які одружуються, як правило, працююють більше і більш виважено. У результаті одружені чоловіки в кінцевому підсумку є багатшими.

Згідно з даними, одружені заробляють на 10-40% більше, аніж самотні чоловіки того ж віку.

Ще однією не менш важливою перевагою одруження для чоловіків є те, що вони живуть довше, аніж одинаки. Як показує статистика, одружені живуть приблизно на 10 років довше, ніж неодружені.

Як пояснюють експерти, це тому, що у них є хтось, з ким вони уважно стежать за своїм здоров'ям, а також друга половинка заохочує їх піклуватися про себе і звернутися до лікаря у разі виникнення будь-яких проблем.

Цей тип підтримки впливає на психічне здоров'я теж. Майже вдвічі більше одружених чоловіків повідомили, що "дуже задоволенні" життям, ніж їхні самотні друзі. 

Нагадаємо, раніше лікарі склали список найбільш шкідливих для чоловіків продуктів харчування, які здатні негативно вплинути на якість їхньої сперми. Фахівці з Гарвардського Університету стверджують, що для підтримки нормальної роботи репродуктивної системи чоловікам бажано уникати вживання деяких продуктів харчування. 

Наступна публікація