Експерти продемонстрували легкий спосіб зламу iPhone

Фахівці з комп'ютерної безпеки рекомендують Apple негайно випустити оновлення "прошивки" смартфона.

Популярний смартфон Apple iPhone має у своїй операційній платформі вразливі місця, які легко можуть стати лазівкою для проникнення хакерів.

На конференції з комп'ютерної безпеки Black Hat, яка пройшла у Лас-Вегасі, фахівець з безпеки консалтингової компанії Independent Security Evaluators Чарлі Міллер та докторант Берлінського технічного університету Коллін Муллінер продемонстрували спосіб зламу iPhone.

iPhone блокується за допомогою спеціального сформованого СМС, при цьому користувач навіть не помічає отримання шкідливого текстового повідомлення. Потім хакери можуть відключати телефон від мережі оператора, що не дозволяє здійснювати дзвінки, обмінюватися СМС, виходити в Інтернет.

Тестові випробування підтвердили успішність злому iPhone в мережах чотирьох мобільних операторів Німеччини і американської AT&T.

Фахівці заявили, що зловмисникам знадобиться близько двох тижнів, щоб розробити програму для зламу iPhone на основі представленої на конференції інформації. Захід Black Hat відвідали близько чотирьох тисяч експертів з питань безпеки. Деякі з них цілком можуть виявитися хакерами.

Учасники конференції закликали Apple слід негайно випустити оновлення "прошивки" смартфона. За їхніми словами, інформація про вразливість апарату була відправлена до компанії ще в середині липня, але поки Apple зберігає мовчання. Паралельне повідомлення отримала і Google, яка тут же відреагувала випуском відповідного виправлення для ОС Android.

Читайте також:

В додаток до iPhone потрапила дитяча порнографія

Втративши прототип iPhone, співробітник китайської компанії покінчив із собою

Хакери зламали новий iPhone OS 3.0

Apple представила новий iPhone 3G S

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: