Facebook буде боротися з дитячою порнографією за допомогою технології Microsoft

В основу технології PhotoDNA, розробленої дослідницьким підрозділом Microsoft Research спільно з вченими з Дартмутського коледжу, покладено механізм так званого "надійного хешування".

Найбільша у світі соціальна мережа Facebook почала використовувати запропоновану компанією Microsoft технологію розпізнавання осіб для боротьби з педофілією та дитячою порнографією на своїх сторінках.

Як повідомляється, в основу технології PhotoDNA, розробленої дослідницьким підрозділом Microsoft Research спільно з вченими з Дартмутського коледжу, покладено механізм так званого "надійного хешування".

Програма ділить фото, що завантажуються в Facebook, на дрібні фрагменти, визначає їх характерні особливості зображення, а потім зіставляє їх з "чорними списками" фотобанку американського Національного центру допомоги зниклим і які зазнали насильства дітям (NCMEC) і власним "чорним списком" соцмережі.

Програма також повинна відстежувати факти насильства, приниження і цькування інших користувачів Facebook.

PhotoDNA, на відміну від інших технологій хешування, дозволяє порівнювати зображення, які не є ідентичними на цифровому рівні. Це дозволяє знаходити копії фотографій серед мільйонів графічних файлів, навіть якщо вони були зменшені або змінені.

Технологія вже використовується в пошуковику Bing і поштовому сервісі Hotmail.

Facebook раніше неодноразово робила спроби впровадження технології розпізнавання осіб користувачів, що викликало, однак, критику з боку громадськості. Зокрема, правозахисна організація Electronic Frontier Foundation, що займається захистом прав користувачів Інтернету, ще в 2007 році виступила з заявою про те, що розпізнавання фотографій порушує право користувачів на анонімність у Мережі.

Читайте також:

У Facebook з'явилася вірусна кнопка "Мені не подобається"

Facebook зловили на чорному піарі: блогерам платили за критику Google

Американка вбила 3-місячного сина, щоб дограти в "Щасливого фермера" на сайті Facebook

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: