Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Facebook і Twitter заявили про видалення кілька сотень акаунтів, пов'язаних з РФ, Венесуелою та Іраном

Соцмережа заявила про видалення шести тисяч повідомлень, імовірно, створених для спроби вплинути на проміжні вибори в конгрес США в листопаді 2018 року.

Facebook і Twitter майже одночасно повідомили про видалення із своїх соцмереж акаунтів, які вели приховану кампанію в користь влади Ірану.

Так, Facebook оголосив про припинення дії 783 облікових записів, запідозрених у скоординованій недостовірний поведінці на Facebook і Instagram. Згідно з інформацією, активність акаунтів прямувала з Ірану і була спрямована на Близький Схід, Південну Азію і США.

Майже одночасно Twitter оголосив про видалення декількох акаунтів з Ірану, які прикидалися американцями чи новинними агентствами.

Соцмережа заявила про видалення шести тисяч повідомлень, імовірно, створених для спроби вплинути на проміжні вибори в конгрес США в листопаді 2018 року.

Основна частина дезінформації щодо виборів створювалася усередині США, але її окремі джерела, ймовірно, розташовувалися в Ірані, Венесуелі та Росії.

Twitter додав, що видалив мережу акаунтів, "родомю з Венесуели, які "мабуть, беруть участь в підтримуваній державою кампанії впливу", орієнтованої на венесуельську аудиторію від імені президента країни.

ВідеоFacebook видалив майже п'ять сотень сторінок, створених російською фабрикою тролів

Фахівці американської соцмережі помітили, що власники цих сторінок, створених у Москві, часто видавали себе за українців. Автори цих пропагандистських профілів переважно працювали на аудиторію в Україні. Окрім погоди та здоров'я школярів, на цих сторінках з'являлася антиНАТОвська риторика, писали про протестні настрої. Російські пропагандисти витратили на рекламу у Facebook та Instagram близько 160 тисяч доларів. 

Facebook видалив майже п'ять сотень сторінок, створених російською фабрикою тролів

Нагадаємо, що раніше в Росії порушили справи проти Twitter і Facebook.

Залиште свій коментар

Вибір редакції