Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Facebook і Youtube автоматично блокуватимуть екстремістський контент - ЗМІ

Спочатку цю технологію розробили для видалення контенту, що порушує авторські права.

Кілька великих сайтів, зокрема й соціальна мережа Facebook і відеохостинг Youtube, впровадили автоматичну систему блокування екстремістського контенту.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на два інформованих джерела.

Як зазначено, це дозволить блокувати ролики "Ісламської держави" та інші аналогічні матеріали.

Спочатку технологія була розроблена для виявлення і видалення контенту, що порушує авторські права. Система допомагає шукати "хеш" відео - цифровий ідентифікатор, який дозволяє знаходити і видаляти матеріали з певним "хешем".

Компанії не стали коментувати видання інформацію про те, що вони використовують такий метод розпізнавання заборонених матеріалів. За даними Reuters, використання цієї технології буде уточнено після того, як компанії обговорять це питання з конкурентами та іншими зацікавленими особами.

Наприкінці травня Facebook, Twitter, Youtube і Microsoft підписали з Європейською комісією новий Кодекс по боротьбі з агресією, ненавистю і ксенофобією в інтернеті. Так, він передбачає видалення екстремістського контенту протягом доби.

Нагадаємо, що Facebook вперше активував оповіщення про безпеку в США. Приводом для активізації послужила атака на гей-клуб в Орландо (штат Флорида).Функція дозволяє друзям користувача дізнаватися, чи все з ним у порядку, після того як він опинився в безпосередній близькості від місця якоїсь трагедії. Також сервіс пропонує оперативно отримати потрібну інформацію та зв'язатися з друзями в зоні лиха.

Залиште свій коментар

Вибір редакції