У Facebook з'явився новий сервіс для зберігання контенту

Facebook купив сервіс drop.io, який надає послуги щодо зберігання документів, відео та іншого мультимедійного контенту.

Facebook придбав більшу частину активів компанії-власника найбільшого сервісу зберігання файлів drop.io. Інформація про операцію була опублікована в офіційних блогах компаній.

Drop.io - сервіс зберігання файлів, у тому числі мультимедійних. Сервіс дозволяє зберігати дані, відкривати доступ як до скачування файлів, так і до спільної роботи над ними, встановлювати термін зберігання, після закінчення якого дані будуть знищені.

Представники Facebook повідомили, що метою операції було не тільки придбання сервісу, а й перехід в колектив Facebook команди розробників drop.io.

Зазначимо, Drop.io надавав для безкоштовного використання 100 мегабайт вільного простору. Бажаючі отримати більше місця для зберігання даних могли це зробити за щомісячну абонентську плату.

Представники компаній поінформували клієнтів, що з 15 листопада прийом платежів та завантаження файлів будуть припинені. Таким чином, з 15 грудня сервіс буде тимчасово закритий. Доступ до всіх даних, як безкоштовних акаунтів, так і тих, за які раніше платили, з 15 грудня стане неможливим.

Читайте також:

Скотланд-Ярд навчать шукати злочинців через Facebook і Twitter

Google визнала факт отримання доступу до особистих адрес і паролів

Amazon, Facebook і Zynga об’єднаються, щоб протистояти Google

Facebook звільнить користувачів від фото колишніх коханих

Додатки Facebook вкрали персональні дані мільйонів користувачів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: