Facebook може знати, коли в юзерів востаннє був секс. Два додатки звинуватили у передаванні інтимних подробиць

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Викритими додатками користуються мільйони людей.

Два додатки для відстеження менструації звинуватили у передаванні подробиць сексуального здоров'я користувачів фейсбуку та іншими організаціями.

Про це йдеться у новому звіті британської організації з захисту конфіденційності Privacy International, пише BuzzFeed.

Йдеться про додатки Maya та MIA Fem, якими користуються мільйони людей. Жінки користуються такими програмами з різних причин: наприклад, для відстеження циклу чи для підвищення шансів завагітніти. Користувачі вводять туди інформацію на кшталт дати початку та кінця менструації, дня останнього сексу, типу використовуваної контрацепції, настрою та наявності овуляції.

У Privacy International вважають, що їхні результати піднімають питання про безпеку найбільш інтимної інформації користувачів в епоху, коли роботодавці, страховики та рекламодавці можуть використовувати ці дані для дискримінації або визначення цільової аудиторії.

Там вважають, що дані передавалася гігантові соцмереж через Facebook Software Development Kit (SDK). Цей продукт дозволяє розробникам створювати додатки для конкретних операційних систем, відстежувати аналітику і монетизувати свої програми через рекламну мережу фейсбуку.

Компанія Privacy International виявила, що Maya і MIA почали обмінюватися даними з соцмережею, тільки-но користувач встановив додаток на свій телефон і відкрив його. Навіть до погодження з політикою конфіденційності.

Своєю черго, представник Facebook Джо Осборн наполягає, що рекламодавці не мають доступу до конфіденційної інформації про здоров'я, яку надають ці додатки. У своїй заяві він твердить, що рекламна система соцмережі "не використовує інформацію, отриману від активності людей через інші програми або веб-сайти", коли рекламодавці обирають цільову аудиторію за інтересами.

Нагадаємо, у Мережу злили понад 400 мільйонів номерів телефонів користувачів Facebook. Їх зберігали на відкритому сервері, який не був захищений паролем. В соцмережі визнали, що дані змогли зібрати через недосконалу функцію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції