Facebook опублікував правила публікацій у соцмережі. Що тепер можна, а що – ні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Під повною забороною цькування, знущання, переслідування, образи та погрози. Але якщо погрожувати жартома - то можна.

Соціальна мережа Facebook опублікувала правила розміщення публікацій. Там детально описано, в якій ситуації адміністратори видаляють суперечливий контент, а в якій – ні.

Так, згідно із брифом, користувачі зможуть подавати апеляцію на видалення їхніх постів. У цьому випадку публікацію повторно розгляне інший адміністратор.

ВідеоУ США обговорюють можливість державного контролю Facebook

Найбільша соціальна мережа світу може потрапити під державний контроль. Таку можливість обговорюють у США. Марк Цукерберг пояснює американським конгресменам, чи у безпеці особисті дані користувачів і чи існує можливість впливу інших держав на перебіг американських виборів. І каже, що у Facebook з Росією нині - гонка озброєнь.

У США обговорюють можливість державного контролю Facebook

Що можна, а що – ні

  • У соцмережі тепер заборонений контент з погрозами, насильством, присвячений самогубствам або самокатуванням. Facebook зазначає, що часом текст з погрозами використовується для жартів або освітлення важливої ​​теми в суспільстві. Адміністратор у такому разі визначає контекст публікації, її правдоподібність.
  • Під повною забороною цькування, знущання, переслідування і образи. Їх публікація допускається тільки тоді, якщо вони з'явилися для інформування відповідальності щодо прояву агресії. Окремо уточнюється, що дискримінація можлива в разі, якщо слова використовуються стосовно самого себе.
  • Повністю заборонені зображення оголених дітей. Як йдеться в заяві Facebook, попри те, що люди можуть публікувати такі фото з благими намірами, адміністрація соцмережі все одно буде видаляти їх, щоб уникнути зловживання.

ВідеоМарк Цукерберг нарешті прокоментував скандальний витік інформації з Facebook

Днями розгорівся міжнародний скандал - дані 50 мільйонів користувачів потрапили до третіх осіб без їхнього відома. Через 5 днів після публікації шокуючих новин засновник соцмережі Марк Цукерберг вибачився перед користувачами та пояснив, як така ситуація взагалі могла трапитись. Виявилось, що 2013 року розробник Олександр Коган запустив у Facebook додаток - тест особистості. Його встановили 300 тисяч людей. Проте програма збирала не лише їхні дані, а й дані всього списку друзів. Сумарно цифра сягнула 50 мільйонів користувачів.

Марк Цукерберг нарешті прокоментував скандальний витік інформації з Facebook

  • Оголене тіло дорослої людини також публікувати не можна, оскільки це може образити деяких користувачів соцмережі. Існує кілька винятків, зокрема, можна публікувати об'єкти мистецтва з оголеним тілом людини, знімки годування грудьми або шрами на грудях після мастектомії.
  • Правила соцмережі зобов'язують користувачів реєструватися під своїми справжніми іменами і розміщувати правдиву інформацію. Також заборонені фейкові новини

Нагадаємо, 28 березня, компанія Facebook виступила із заявою, згідно з якою користувачі отримають більше контролю за своєю персональною інформацією, зможуть легко налаштувати приватність та управляти тими даними, які використовують сторонні додатки.

Відповідний реліз компанія оприлюднила на фоні масштабного скандалу, який стався в середині березня. Тоді стало відомо, що компанія Cambridge Analytica зібрала відомості про поведінку 50 мільйонів американців в Facebook, щоб потім продавати їм таргетовану політичну рекламу. Facebook знав про витік персональних даних, але не вживав жодних заходів.

ВідеоВибачте, що обманув довіру – Цукерберг перепросив у користувачів

Вибачте, що обманув довіру. Засновник найбільшої соцмережі Фейсбук Марк Цукерберг вибачився перед користувачами за те, що їхні персональні дані використали політтехнологи. Створивши психологічний портрет користувачів, вони, фактично, маніпулювали громадською думкою. Зокрема, щоб вплинути на результати виборів у США.

Вибачте, що обманув довіру – Цукерберг перепросив у користувачів

10 квітня гендиректор Facebook Марк Цукерберг виступив в Сенаті та Конгресі США у справі про масштабний витік особистих даних користувачів соціальної мережі.

За минулий рік Facebook виявився причетним ще до одного скандалу. За даними американської влади і самої соцмережі, перед виборами президента США російські тролі розгорнули там дезинформаційну кампанію з використанням фейкових акаунтів. Її організатором називають російське Агентство інтернет-досліджень.

Залиште свій коментар

Вибір редакції