Facebook позбавив користувачів конфіденційності

Користувачі Facebook зараз вводять більше даних, але ця інформація стає доступною для будь-яких користувачів інтернету.

Facebook піддається активній критиці за зміни установок, які порушили захист приватної інформації користувачів.

Зміни дозволяють користувачам розміщувати більшу кількість приватних даних в контенті, який вони виставляють на свої сторінки. Але зміни призвели до того, що приватна інформація користувачів, які не зметикували поміняти установки, стає доступною для будь-яких користувачів інтернету.

"Під гаслом спрощення Facebook знизив захист приватної інформації користувачів", - заявив Марк Ротенберг, виконавчий директор адвокатської групи Electronic Privacy Information Center.

Як відомо, вперше про зміни Facebook заявив ще в липні. Голова найбільшої соціальної мережі у світі Марк Зукерберг перерахував їх у відкритому листі минулого тижня, коли повідомив, що кількість користувачів на сайті становить 350 млн. Але у міру зростання сайту, захисники особистих даних заявили про те, що користувачі втрачають контроль над найбільш цінною приватною інформацією.

"Ці зміни в конфіденційності введені для того, щоб підштовхнути користувачів Facebook до того, щоб вони ділилися ще більшою кількістю інформації. Ще гірше те, що зміни знизять якість контролю, який користувачі мають над своєю конфіденційною інформацією", - заявив Кевін Банкстон з Electronic Frontier Foundation.

Але Facebook стверджує, що не намагається змусити користувачів до обміну особистими даними. Останні зміни, за даними компанії, навпаки, пропонують більше контролю над інформацією, якою діляться користувачі і над тим, з ким вони нею діляться.

Читайте також:

У мережі Facebook з'являться меморіальні профілі: для померлих користувачів

Facebook переклали латиною

Facebook став найпопулярнішею соціальною мережею в світі

Влада Ірану заблокувала Facebook, яку використовувала опозиція

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: