Facebook став найпопулярнішим сайтом в США

За рік популярність Facebook.com зросла більш ніж у 2,85 рази. Для порівняння, зростання показників Google за цей період склало всього 9 відсотків.

Популярна соціальна мережа Facebook стала найбільш відвідуваним інтернет-сайтом у США. За даними аналітичної компанії Hitwise, частка Facebook склала 7,07 відсотка загальної кількості переглядів веб-сторінок. Рік тому цей показник соцмережі становив менше 2,5%.

На другому місці за популярністю виявився сайт Google, частка переглядів якого склала 7,03 відсотка. Google вперше поступився першим місцем у списку популярних сайтів за тиждень, яку він обіймав з 15 вересня 2007 року. Тоді Google обійшов за популярністю іншу соцмережу - MySpace.

Третє і четверте місце в списку зайняли поштовий сервіс Yahoo! Mail і портал Yahoo! з часткою 3,8 і 3,67 відсотка відповідно, відзначає TechCrunch. На п'ятому місці опинився популярний відеохостинг YouTube, частка переглядів якого склала 2,14 відсотка.

Представники Hitwise відзначили, що сайт Facebook.com раніше вже ставав найбільш відвідуваним сайтом дня. Краща статистика була зареєстрована 24 і 25 грудня 2009 року, 1 січня, а також 6 і 7 березня 2010 року. За рік популярність Facebook.com зросла більш ніж у 2,85 рази. Для порівняння, зростання показників Google за цей період склало всього 9 відсотків.

Facebook є найбільшою соціальною мережею в світі. Її аудиторія складає більше 400 мільйонів чоловік. За неофіційною інформацією, за 2009 рік соцмережа заробила близько 700 мільйонів доларів.

Читайте також:

Через запис солдата в Facebook перенесли воєнну операцію

Британка наклала на себе руки, побачивши себе голою в Інтернеті

Підлітка посадили на 15 років за шантаж на Facebook

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: