Facebook стимулює поширення сифілісу

Вчені визначили залежність між поширенням хвороб, які передаються статевим шляхом, та популярністю соціальних мереж.

Британські медики визначили, що зростання захворюваності на сифіліс безпосередньо пов'язане з популярністю соціальної мережі Facebook. На їхню думку, саме через цей сервіс мешканці Великобританії почали частіше вступати в безладні статеві зв'язки.

До такого висновку вчених підштовхнули результати спостережень - як виявилося, чотириразове збільшення активності небезпечної хвороби було зафіксовано саме в тих містах, де люди найбільше спілкувалися в цій соціальній мережі.

Своєму відкриттю вчені знайшли цілком логічне пояснення - на їхню думку, британці використовують Facebook як службу знайомств, за допомогою якої можна легко і невимушено знайти собі сексуального партнера. Таким чином, зростання популярності соціальної мережі призвело до збільшення кількості випадкових статевих зв'язків, які, вочевидь, і є основною причиною поширення сифілісу та інших захворювань, що передаються статевим шляхом.

"Сифіліс - дуже небезпечне захворювання, і кожна людина, яка вступає в безладні статеві зв'язки, сильно ризикує", - заявив професор Пітер Келлі.

"Кількість людей, у яких було виявлено цей вірус, останнім часом збільшилася вчетверо, при цьому найчастіше сифіліс знаходили у молодих жінок. Наскільки я знаю, багато з них знайомилися саме на подібних сайтах", - наголосив він.

Представники Facebook не стали коментувати статистику, отриману британськими медиками, обмежившись лише загальними фразами. За їхніми словами, користувачам "варто вживати всіх необхідних заходів обережності" кожного разу, коли вони знайомляться в мережі.

Читайте також:

Facebook став найпопулярнішим сайтом в США

Жінка завагітніла завдяки "Віагрі"

Розвінчано 10 популярних міфів про секс

Створено тривимірну соціальну мережу для "віртуального сексу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: