Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Facebook тестує засекречені чати, які не зможуть прочитати навіть фахівці соцмережі

Користувачам нададуть можливість вмикати таймер, по закінченню якого секретні діалоги буде видалено.

У п'ятницю, 8 липня, соцмережа Facebook оголосила про тестування можливості створення засекречених діалогів у мессенджері.

"Секретні" діалоги буде закодовано таким чином, що написане буде доступно лише користувачам двох пристроїв, з яких відбувається розмова, і навіть сам Facebook не зможе їх прочитати. Також їх неможливо буде передати до правоохоронних органів, навіть якщо ті проситимуть дуже наполегливо, пише Business Insider.

Користувачам нададуть можливість вмикати таймер, по закінченню якого секретні діалоги буде видалено без сліду.

Нещодавно до подібних безпекових технологій вдалися Apple's iMessage та WhatsApp. Ключова відмінність, яку пропонує Facebook, полягає у тому, що користувач зможе обирати – які повідомлення шифрувати, а які – ні.

Facebook розробив свою технологію шифрування повідомлень на протоколах, які також використовуються, щоб забезпечити безпеку спілкування WhatsApp. Технологічні подробиці нововведення у соцмережі обіцяють повідомити згодом.

Найбільшим недоліком "секретних чатів" називають те, що виникнуть великі проблеми з синхронізацією повідомлень на різних пристроях користувача.

"Користувач сам обере - чи спілкуватись через секретні чати. Ми це робимо тому, що багато людей хочуть, аби Messenger працював синхронно, коли вони користуються різними девайсами – телефоном, комп'ютером або планшетом. А секретні чати будуть доступні лише на тому пристрої, з якого їх було написано. Це не для всіх буде зручно. Також важливо зазначити, що у таких чатах неможливо передавати деякі різновиди контенту – такі, як гіфки, відео, платежі та інші популярні опції", - йдеться у повідомленні соцмережі.

Faebook каже, що базову тестову версію вже розпочали поширювати, а нові опції додадуть цього літа.

Напередодні російський президент Володимир Путін дав ФСБ завдання за два тижні знайти спосіб передачі ключів шифрування в Інтернеті.

Залиште свій коментар

Вибір редакції