Facebook видалив десятки акаунтів російських спецслужб, які "працювали" в Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

До російської мережі входили 78 облікових записів Facebook.

Соцмережа Facebook видалила десятки акаунтів, груп та сторінок у Facebook і Instagram, які були підконтрольні російським спецслужбам.

Про це 12 лютого повідомила пресслужба Facebook.

Зазначається, що видалили 78 облікових записів Facebook, 11 сторінок, 29 груп та 4 облікові записи в Instagram. Акаунтами керували російські спецслужби, які створили їх для втручання у внутрішні справи інших країн, насамперед України. У компанії наголосили, що не хочуть, аби їхні соцмережі використовували для маніпулювання людьми.

Результати розслідування показали, що це скоординована робота з розповсюдження неправдивої інформації, пов’язана з російськими військовими розвідувальними службами.

Ця мережа розповсюджувала контент російською, українською та англійською мовами про місцеву політику, громадських діячів, нібито витоки зі Служби безпеки України, пов'язані з "етнічною напруженістю" в Криму та падінням MH17 на Донбасі. Деякі з цих людей представлялись журналістами і намагались зв'язатися з політиками, громадськими діячами та журналістами.

Нагадаємо, раніше Bloomberg писав про нову тактику російських інтернет-тролів. Вони поширюють політично-провокаційні повідомлення через фейкові акаунти в соціальних мережах замість того, щоб писати їх самостійно. Фахівці помітили скорочення кількості випадків створення нового контенту за допомогою підроблених облікових записів з 2017 по 2018 рік і перехід до створення масових фоловерів, яких можна було б використовувати для поширення повідомлень.

Відео За останні півроку Facebook видалив 3 мільярди фейкових акаунтів

Статистика свідчить, що це удвічі більше, аніж зазвичай. Почистили також 7 мільйонів дописів на кшталт образ, пропаганди насильства та тероризму. У Facebook переконують - дуже переймаються тим, щоб їхню платформу зловмисники не використовували для шкоди суспільству.  

За останні півроку Facebook видалив 3 мільярди фейкових акаунтів

Залиште свій коментар

Вибір редакції