Facebook відсудила у "короля спаму" 711 млн доларів

Один з найвідоміших спамерів у світі Сенфорд Уоллес має сплатити штраф за незаконне використання аккаунтів користувачів соціальної мережі.

Соціальна мережа Facebook змогла відсудити 711 мільйонів доларів у Сенфорда Уоллеса - одного з найвідоміших спамерів у світі, який у США отримав прізвисько "король спаму"(або Spamlord).

За рішенням Каліфорнійського суду, кіберзлочинець зобов'язаний сплатити штраф у розмірі 711 мільйонів доларів на користь відомої компанії.

Уоллеса звинуватили у використанні призначених для користувача аккаунтів без відома їх власників для масової розсилки шахрайських повідомлень всередині соціальної мережі.

Як повідомили співробітники Facebook, якщо після накладення штрафу спамер продовжить свою шахрайську діяльність, то він отримає непогані шанси потрапити до в'язниці.

"Хоча ми не упевнені, що отримаємо всю суму, ми сподіваємося, що цей штраф стане хорошим засобом залякування для мережевих злочинців. Це ще одна важлива перемога в нашій боротьбі проти спаму", - зауважив адвокат компанії Facebook Сем О'Рурк.

Дійсно, це вже друга виграна справа для Facebook. У листопаді минулого року компанія змогла засудити Адама Гербеза і його організацію Atlantis Blue Capital за розсилку образливих повідомлень серед користувачів соціальної мережі. Тоді сума штрафу склала 873 мільйона доларів.

Сенфорд Уоллес вперше з'явився на ринку несанкціонованої реклами ще на початку дев'яностих років минулого сторіччя, коли зайнявся масовою розсилкою оголошень факсом.

Пізніше він відкрив компанію Cyber Promotions, що пропонує послуги маркетингу через e-mail. За деякими даними, тоді Уоллес з колегами розсилав до 30 мільйонів спам-листів на день, через що чого його ім'я і назва його організації потрапили до чорних списків багатьох підприємств у всьому світі.

Читайте також:

У мережі Facebook з'являться меморіальні профілі: для померлих користувачів

Вкрадено паролі до 10 тисяч поштових скриньок на Hotmail

Опубліковано рейтинг 100 "найбрудніших сайтів"

З мережі "ВКонтакті" почали видаляти відеофайли

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: