Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Facebook відзвітувала, що за півроку видалила з Instagram 3,3 мільйона дописів

Вони порушували політику соцмережі.

Компанія Facebook у квітні-вересні цього року видалила з Instagram не менше 3,3 мільйонів постів, що порушують політику соцмережі.

Про це йдеться в звіті компанії про видалення контенту у другому і третьому кварталі 2019 року, який вперше включені дані про Instagram, передає Meduza.

1,7 мільйонів віддалених постів стосувалися суїциду і членоушкодження, 1,3 мільйона – дитячої наготи і сексуальної експлуатації дітей, 240 тисяч – терористичної пропаганди, 95,5 тисяч – покупки або продажу заборонених товарів.

У Facebook відзначили, що в більшості випадків пости були виявлені і видалені до того, як на них поскаржилися користувачі.

Нагадаємо, компанія Twitter припинить просування політичної реклами в усьому світі на своїй платформі через занепокоєння громадськості з приводу дезінформації політиків в соцмережах. Схоже, що соціальна мережа Facebook не збирається наслідувати приклад Twitter, оскільки генеральний директор Марк Цукерберг дотримується думки, що політичним діячам слід дати можливість вільно говорити, а про правдивість повинні судити виборці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції