Facebook випустила свій перший гаджет - розумну колонку Portal для відеодзвінків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вартість Portal коливається від 199 до 349 доларів.

Компанія Facebook у понеділок, 8 жовтня, представила розумні колонки Portal, пише Reuters.

Це перші гаджети, які були випущені під брендом компанії. Portal позиціонується, як пристрій для відеодзвінків: за допомогою нього можна спілкуватися з контактами з Facebook Messenger. При дзвінках можна використовувати функцію доповненої реальності.

Portal представлений у двох версіях, вартістю 199 та 349 доларів. Вони відрізняються камерою, яка автоматично фокусується на користувачах, навіть якщо вони пересуваються по приміщенню.

Facebook. Portal

Дорожча версія Portal оснащена дисплеєм з діагоналлю 15,6 дюйма, більш бюджетна - 10 дюймів.

За словами представників Facebook, Portal буде продаватися через офіційний сайт Facebook.com, а також в магазинах Amazon і Best Buy. Поставки американським клієнтам почнуться у перших числах листопада.

Facebook сподівається виділитися серед конкурентів за рахунок сенсорного екрану Portal і того, що додатком компанії Messenger для дзвінків щомісяця користуються 400 мільйонів людей по всьому світу.

Видання між тим зазначає, що недавній скандал з несанкціонованим доступом до даних соцмережі, а також вартість і обмежений функціонал нового пристрою можуть не дати компанії конкурувати з лідерами ринку.

Нагадаємо, наприкінці вересня Facebook повідомила про атаку хакерів, яка могла зачепити майже 50 млн користувачів.

ВідеоFacebook повідомив, що хакери зламали 50 мільйонів акаунтів

Всім користувачам, яких вважали жертвами хакерів, запропонували заново ввести свій пароль. До речі, в яких саме країнах живуть власники акаунтів, так і не повідомили. У відділі безпеки Facebook заспокоюють, що всі недоліки системи усунули, і злам сторінки зовсім не означає, що хакери отримали доступ до якоїсь приватної інформації.

Facebook повідомив, що хакери зламали 50 мільйонів акаунтів

Залиште свій коментар

Вибір редакції