Facebook заплатить 5 мільярдів доларів за порушення конфіденційності даних користувачів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це рекордний штраф в історії світу.

Компанія Facebook Inc. погодилася на виплату штрафу у розмірі 5 мільярдів доларів і поліпшення політики конфіденційності даних у соцмережі, щоб врегулювати тривале федеральне розслідування проти компанії. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

В рамках угоди засновник та гендиректор компанії Марк Цукерберг повинен буде засвідчити, що компанія відповідає новим вимогам щодо конфіденційності і сплатити величезну суму. 

"Покарання у розмірі 5 мільярдів доларів проти Facebook є найбільшим, коли-небудь накладеним на будь-яку компанію за порушення конфіденційності споживачів, і майже в 20 разів перевищує найбільше покарання за порушення конфіденційності або безпеки даних, що коли-небудь накладалося у всьому світі", - йдеться у повідомленні Федеральної торгової комісії.

"Це одне з найбільших покарань, які коли-небудь оцінювалися урядом США за будь-яке порушення", - додали у відомстві.

Як повідомлялося раніше, гучний скандал виник довкола Facebook через витік даних своїх користувачів. Причина - потрапляння особистих даних мільйонів користувачів у розпорядження компанії Cambridge Analytica

Британсько-американська компанія Cambridge Analytica зібрала у 2016 році дані профілів 50-ти мільйонів користувачів соцмережі Facebook без їхньої згоди. Метою збору даних було створення програмного забезпечення для передвиборної кампанії тодішнього кандидата у президенти США Дональда Трампа, для передбачення електоральних рішень. 

Засновник Facebook Марк Цукерберг визнав провину соціальної мережі у витоку даних і розповів про кроки, які дозволять запобігти цьому у майбутньому. Пізніше голова відділу технологій Facebook Майк Шропфер повідомив, що кількість користувачів соцмережі, персональні дані яких без їхнього відома збирала компанія Cambridge Analytica, зросла від раніше заявлених 50 мільйонів до 87 мільйонів. 

ВідеоМарк Цукерберг оголосив нову стратегію Facebook щодо захисту особистої інформації та переписок

Тепер інформація про користувачів та їхні переписки буде ретельно зашифрована навіть від співробітників Facebook. А от в країнах, де не дотримуються верховенства права, компанія відмовиться від створення спеціальних центрів для зберігання даних.

Марк Цукерберг оголосив нову стратегію Facebook щодо захисту особистої інформації та переписок

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції