Facebook змінить дизайн: акцент на групах замість новин та без синьої шапки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Марк Цукерберг особисто представив зміни.

Соціальна мережа Facebook змінить дизайн та змістить акцент з новинної стрічки на сторіз, групи та події.

Про зміни засновник мережі Марк Цукерберг розповів на конференції для розробників F8.

"За останні 15 років ми побудували Facebook і Instagram у цифрових еквівалентах міської площі, де ви можете взаємодіяти з великою кількістю людей відразу. Тепер ми зосереджені на побудові цифрового еквівалента вітальні, де ви можете взаємодіяти всіма способами, якими ви хочете, приватно - від обміну повідомленнями та сторіз до проведення платежів та багато іншого", – написав Цукерберг на своїй сторінці у Facebook.

Today at F8, I talked about how we're starting to build out a privacy-focused social platform. For the last 15 years,...

Опубліковано Mark Zuckerberg Вівторок, 30 квітня 2019 р.

Вкладка з групами займатиме чільне місце у правому верхньому куті сайту, новини груп відображатимуться відповідно до особистих уподобань користувачів, повідомляє Громадське.

Окрім того, у Facebook зникне "синя шапка" – білого кольору в оформленні сайту стане більше. Також можна буде перемикати мережу на "темний режим" – тоді основним кольором стане чорний.

Також у компанії обіцяють зробити додаток Messenger швидшим та меншим. Більше того, з'явиться можливість встановити цей додаток на комп'ютери з операційними системами Windows та Mac.  

Деякі зміни користувачі Facebook побачать вже зараз, а веб-версія сайту оновиться протягом кількох місяців.

Нагадаємо, вчені з університету Оксфорда порахували, що через півстоліття кількість померлих користувачів Facebook може перевищити кількість живих. Фахівці проаналізували дані користувачів 2018 року і припустили, що щонайменше 1,4 мільярда користувачів Facebook помруть до 2100 року. Відтак, кількість мертвих користувачів може перевищити кількість живих до 2070 року. До кінця цього століття число померлих користувачів може сягнути 4,9 мільярда. 

ВідеоFacebook змінить систему захисту особистої інформації та переписок користувачів

Тепер інформація про користувачів та їхні переписки буде ретельно зашифрована навіть від співробітників Facebook. А от в країнах, де не дотримуються верховенства права, компанія відмовиться від створення спеціальних центрів для зберігання даних.

Facebook змінить систему захисту особистої інформації та переписок користувачів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції