Facebook змінює алгоритми показу коментарів для "конструктивності": як це працюватиме

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Коментарі з найбільшою взаємодією відображатимуться першими.

Соцмережа Facebook змінила алгоритми показу коментарів під публікаціями сторінок або відомих людей.

Про це повідомляє прес-служба соцмережі.

Зазначається, що відтепер якісні коментарі будуть розташовані вище, а неякісні – нижче, через що їх бачитиме менша кількість користувачів.

Безпосередньо на якість коментарів впливатимуть сигнали взаємодії з ними, модераційні сигнали на відповідність політики Facebook, а також уподобання користувачів.

"Щоб поліпшити релевантність і якість, ми почнемо виділяти коментарі до публічних записів в наступних випадках: коли з цими коментарями взаємодіяла сторінка або особа, яка є автором публікації; коли ці коментарі або реакції були залишені друзями автора публікації", - пояснили у Facebook.

Нагадаємо, керівництво соцмережі Facebook вже понад рік працює над секретним проектом з кодовою назвою "Project Libra", що націлений на створення платіжної системи на основі криптовалюти.

ВідеоFacebook видалив 3 мільярди фейкових акаунтів за півроку

Статистика свідчить, що це удвічі більше, аніж зазвичай. Почистили також 7 мільйонів дописів на кшталт образ, пропаганди насильства та тероризму. У Facebook переконують - дуже переймаються тим, щоб їхню платформу зловмисники не використовували для шкоди суспільству.  

Facebook видалив 3 мільярди фейкових акаунтів за півроку

Залиште свій коментар

Вибір редакції