Facebook знищила бен Ладена

У Facebook знайшли та ліквідували обліковий запис лідера "Аль-Каїди" Усами бен Ладена, який регулярно розповсюджував тексти та аудіозаписи промов різноманітних ісламських екстремістів.

Адміністрація соціальної мережі Facebook оголосила про ліквідацію облікового запису, зареєстрованого на ім'я лідера радикального угрупування ісламізму "Аль-Каїда" Усами бен Ладена, через який на сайті розміщувалися екстремістські матеріали.

Подружитися з "терористом номер один" встигли більше тисячі чоловік.

"Люди досить часто намагаються зареєструвати фальшиві акаунти під ім'ям відомих і горезвісних персонажів, але у нас є цілий набір спеціальних технічних засобів для перевірки. Часом "підробка" насправдіі виявляється відомою людиною. На цей раз у нас немає ніяких даних, які свідчили б про те, що користувач, який створив обліковий запис бен Ладена, якось пов'язаний з ним", - пояснив прес-секретар Facebook Ендрю Нойс.

На фальш-сторінці регулярно з'являлися тексти та аудіозаписи промов різноманітних ісламських екстремістів, підготовлених пов'язаною з "Аль-Каїдою" медіагрупою As-Sahab.

Профіль "бен Ладена" повідомляв, що він працює "правителем моджахедів" і проживає в "горах світу".

Нагадаємо, під час спільної операції військовослужбовців Іраку та США були знищені лідери іракської "Аль-Каїди" - Абу Айюб аль-Масрі та Абу Омар аль-Багдаді.

Читайте також:

У мережі Facebook з'являться меморіальні профілі: для померлих користувачів

Facebook переклали латиною

Американські солдати знищили лідерів іракської "Аль-Каїди"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: